Wyróżnienia

Rok 2009

Wyróżnienie 1

Dyplom i Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego za zajęcie I miejsca w Wojewódzkim Konkursie Wyrobów Mleczarskich Bratoszewice 2009 za Kefir ROBICO 1,5%.

Wyróżnienie 2

Dyplom i Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego za zajęcie I miejsca w Wojewódzkim Konkursie Wyrobów Mleczarskich Bratoszewice 2009 za twaróg półtłusty krajanka.

Wyróżnienie 3

Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Wyrobów Mleczarskich Bratoszewice 2009 za innowacyjne opakowanie mleka butelkę szklaną „Zimne Mleko” 1 ltr.

Rok 2010

Wyróżnienie 4

Dyplom i Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego za zajęcie I miejsca w Wojewódzkim Konkursie Wyrobów Mleczarskich Bratoszewice 2010 za „Zimne Mleko” 2% i 3,2% butelka szklana.

Wyróżnienie 5

Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Wyrobów Mleczarskich Bratoszewice 2010 za kefir ROBICO i maślankę truskawkową ROBICO.

Wyróżnienie 6

Znak Jakości „Poznaj Dobrą Żywność” przyznany przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi dla „Zimnego Mleka” zawartość tłuszczu 2%.

Wyróżnienie 7

Znak Jaskości „Poznaj Dobrą Żywność” przyznany przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi dla „Zimnego Mleka” zawartość tłuszczu 3,2%.

Wyróżnienie 8

Znak Jakości „Poznaj Dobrą Żywność” przyznany przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi dla Kefiru ROBICO.

Wyróżnienie 9

Znak Jakości „Poznaj Dobrą Żywność” przyznany przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi dla Kefiru ROBICO rodzinnego.

Wyróżnienie 10

Kutnowski Hit 2010 za wyprowadzenie Spółdzielni z kryzysu ekonomicznego i cztery certyfikaty „Poznaj Dobrą Żywność” dla mleka i kefiru z Niedrzewia.

Rok 2011

Wyróżnienie 11

Dyplom i Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego w Wojewódzkim Konkursie Wyrobów Mleczarskich Bratoszewice 2011 za wysoką jakość wszystkich produktów.