Zakłady

Zakład Krośniewice

Zakład produkcyjny w Krośniewicach zarejestrowany pod weterynaryjnym numerem identyfikacyjnym 10021602 produkuje mleko zagęszczone słodzone dla zakładów przemysłu cukierniczego. Linia do produkcji mleka zagęszczonego słodzonego jest całkowicie zautomatyzowana. Odbiorcami produkowanego przez nas mleka zagęszczonego są zakłady produkujące słodycze.

W zakładzie w Krośniewicach produkowany jest również według tradycyjnej receptury twaróg półtłusty krajanka opakowany w pergamin, pergamin i folię przezroczystą oraz twaróg mielony z przeznaczeniem do piekarni, ciastkarni i do innego przetwórstwa spożywczego.


Oddział Niedrzew

Oddział w Niedrzewiu to drugi zakład produkcyjny Spółdzielni. Zarejestrowany jest pod weterynaryjnym numerem identyfikacyjnym 10021603.

Jest to nowoczesny zakład wyposażony w urządzenia do produkcji mleka spożywczego mikrofiltrowanego oraz galanterii mleczarskiej.

Spółdzielnia w zakresie produkcji oraz wyposażenia zakładu w urządzenia na Oddziale w Niedrzewiu ściśle współpracuje z Zakładem Usług Handlowych ROBICO w Warszawie Federacji Związków Zawodowych Pracowników Mleczarstwa w Polsce. Spółdzielnię z ZUH ROBICO wiąże umowa o współpracy już od lat dziewięćdziesiątych XX wieku. Na Oddziale produkowane są wyroby z marką ROBICO jak Zimne Mleko, Kefir ROBICO i Maślanka naturalna ROBICO, jak również wyroby z marką własną głównie mleko spożywcze mikrofiltrowane i śmietana spożywcza.