O nas

O nas

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska – Proszkownia Mleka w Krośniewicach

jest Spółdzielnią o wieloletniej tradycji, której głównym celem działalności jest skup mleka wyłącznie od Polskich rolników i przetwarzanie go na najwyższej jakości produkty mleczarskie. Na rynku działa już od roku 1928. Mleczarnia posiada dwa zakłady produkcyjne w Krośniewicach i Niedrzewiu. Jeden z Zakładów usytuowany jest niemal w samym środku Polski. Mleczarnia należy do średnich Spółdzielni w kraju. Mleko skupuje z województw: kujawsko-pomorskiego, łódzkiego, mazowieckiego, wielkopolskiego.

Spółdzielnia cały swój wysiłek ukierunkowuje na uzyskanie najwyższej jakości surowca oraz wyrobów gotowych, ze szczególnym uwzględnieniem wymagań i oczekiwań klienta, a także konsumenta. Spółdzielnia posiada wdrożony i certyfikowany Zintegrowany System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015 HACCP już od roku 2006. System Zarządzania Jakością jest utrzymywany i systematycznie doskonalony, a co roku sprawdzany przez firmę certyfikującą.
Zarówno Rolnicy, członkowie Spółdzielni, jak i pracownicy znają Politykę Jakości i wszyscy są zaangażowani w dalszy pomyślny rozwój Spółdzielni.
Jakość w Spółdzielni nie jest dziełem przypadku, ale zawsze wynikiem dobrych intencji, szczerego wysiłku, inteligentnego nadzoru i zręcznego wykonania.